Журнал

Квартира мечты с итальянскими люстрами ручной работы

Дизайнер интерьера Дмитрий Мудрогеленко из студии (DZ)M Design оформил эту квартиру с особенным вниманием к деталям и любовью к изысканным оттенкам, люксовым элементам и качественной мебели.

12 Жовтня 2019

Як не зіпсувати свій інтер’єр?

Кожний хоче мати стильне та затишне житло. Але не всі мають освіту дизайнера. Навіть при наявності природнього хисту, створити гарний та правильний інтер’єр – задача непроста. В цьому ідеабуці ми розповімо про 3 небезпеки, які підстерігають під час с…

Як стільці прикрашають інтер’єр

Виніс з кімнати, і немає його. Потім повернув – і знову яскравий інтер’єр. На кухні, у вітальні, в дитячій та в спальні. Навіть в коридорі. Вони знадобляться всюди. А якщо стільці такі необхідні та практичні, то чому ж не змусити їх прикрашати інтер’…

Як створити літній інтер’єр?

Легкий та сонячний інтер’єр дозволяє сповна насолодитись найсвітлішою та найяскравішою порою року, літом. Щоб наповнити свій дім новим ковтком свіжості, не обов’язково робити докорінні зміни в інтер’єрі.

Як створити сучасний класичний інтер’єр?

Сучасна класика – це стиль, який створювався поступово та природно. Він сформувався відповідно до ритму життя ХХІ сторіччя та технічних засобів, що з’явились в наших домах. Зараз він користується великим попитом. І не дивно.

Як створити інтер’єр в індустріальному стилі?

Стиль лофт бере свій початок з індустріальних кварталів Нью-Йорку, коли в 1940 роках багато горішніх приміщень фабрик почати використовувати як творчі майстерні. Пізніше такі приміщення стали більш облаштованими та модними.

Тренди інтер'єру 2019 року

Кожний рік приносить нам щось нове та свіже в оформленні інтер'єрів. Що стане такими новинками в цьому році, достеменно стане відомо лише згодом, коли можна буде підбити підсумки на порозі нового року.

22 Травня 2019