Журнал

Квартира мечты с итальянскими люстрами ручной работы

Дизайнер интерьера Дмитрий Мудрогеленко из студии (DZ)M Design оформил эту квартиру с особенным вниманием к деталям и любовью к изысканным оттенкам, люксовым элементам и качественной мебели.

12 Жовтня 2019

Як не зіпсувати свій інтер’єр?

Кожний хоче мати стильне та затишне житло. Але не всі мають освіту дизайнера. Навіть при наявності природнього хисту, створити гарний та правильний інтер’єр – задача непроста. В цьому ідеабуці ми розповімо про 3 небезпеки, які підстерігають під час с…

Як стільці прикрашають інтер’єр

Виніс з кімнати, і немає його. Потім повернув – і знову яскравий інтер’єр. На кухні, у вітальні, в дитячій та в спальні. Навіть в коридорі. Вони знадобляться всюди. А якщо стільці такі необхідні та практичні, то чому ж не змусити їх прикрашати інтер’…

9 зручних кухонь

Основні критерії зручної кухня – це місткі шухляди та полиці, зручний трикутник, тобто траєткорія руху від холодильника до мийки та плити, а також затишна обідня зона. Це, звичайно, не все.

Яскраві барви в інтер’єрі

Яку кольорову гаму вибрати для свого інтер’єру? Якщо ви замислюєтесь над цим питанням, цей ідеабук для вас. Можливо вам подобаються стримані та світлі кольори. Нам теж вони подобаються і ми часто використовуємо їх в своїх інтер’єрах в стилі мінімаліз…

21 Червня 2019

Як створити літній інтер’єр?

Легкий та сонячний інтер’єр дозволяє сповна насолодитись найсвітлішою та найяскравішою порою року, літом. Щоб наповнити свій дім новим ковтком свіжості, не обов’язково робити докорінні зміни в інтер’єрі.

Як створити сучасний класичний інтер’єр?

Сучасна класика – це стиль, який створювався поступово та природно. Він сформувався відповідно до ритму життя ХХІ сторіччя та технічних засобів, що з’явились в наших домах. Зараз він користується великим попитом. І не дивно.

5 порад для зручної спальні

Спальня – це особливе місце в домі. Саму тут ми відпочиваємо та набираємось сил. Ніякої бурхливої діяльності, тільки спокій та затишок. Тому дизайн цієї кімнати, з одного боку, створити набагато простіше, ніж в інших приміщеннях.

05 Червня 2019

Як створити інтер’єр в індустріальному стилі?

Стиль лофт бере свій початок з індустріальних кварталів Нью-Йорку, коли в 1940 роках багато горішніх приміщень фабрик почати використовувати як творчі майстерні. Пізніше такі приміщення стали більш облаштованими та модними.

Як облаштувати дитячу кімнату

Облаштування дитячої кімнати – непроста задача. Адже інтер’єр повинен подобатись і батькам, і дитині. Також він повинен «рости» разом з дитиною, відповідати її потребам та інтересам.

29 Травня 2019