Колір 2019 року за версією авторитетних видань

Марина Янченкова Марина Янченкова
TWO Australia Їдальня
Loading admin actions …

Кожного року різні авторитетні видання вибирають кольори, які, на їхню думку, найкращим чином зображають світогляд та потреби сучасності, а також максимально розкривають красу інтер’єрів. Який саме відтінок стане ключовим в 2019 році, покаже час. А зараз ми можемо ознайомитись, що за відтінки стоять в п’ятірці лідерів.

Кораловий стілець на узголів'я в дитячій

1. Panton

Відтінок PANTONE 16-1546 Living Coral став кольором 2019 року. «Кольори можуть втілювати наш колективний досвід та зображати те, що відбувається в нашій глобальній культурі в цей проміжок часу», — говориться в прес-релізі Pantone. І дійсно, ніжний та життєрадісний кораловий колір підкреслює контраст між усім природнім та технологічним в нашому світі. Це відтінок оптимізму та радісного спокою. 

Коралова стіна та текстиль в дитячій

Його доречно використовувати в предметах декору, як додатковий колір в оформленні стін та в текстилі. Це повинно бути щось легке та сонячне: м’яка ковдра або килим з довгим ворсом, декоративна подушка тощо. Тут ви знайдете декілька вишуканих прикладів того, як можуть прикрасити кімнату коври, в тому числі і коралового відтінку.

Стіна відтінку Night Watch

homify Спальня

2. PPG

Американська лакофарбова компанія назвала кольором 2019 року відтінок Night Watch. Цей темно-зелений колір є глибокою та умиротвореною базою для створення певного настрою в інтер’єрі. Реліз PPG вказує, що відтінок Нічний дозор «може допомогти відчути себе здоровим та спокійним, а решті декору та кімнатним рослинам – вигідно показати себе».

Горішня кімната з відтінком Night Watch

Глибокий зелений підійде для стін спальні або вітальні. Особливо гарно він компонується з прозорими та невагомими фіранками, а також з дерев’яними виробами. 

Стільці відтінку Blueprint S470-5

3deko Їдальня

3. Behr

Американський бренд Behr вдруге в історії називає колір року. В 2019-му це Blueprint S470-5 — «вишуканий синій с достатньою кількістю глибини та яскравості». Цей колір досить звичний для наших очей і він нагадує про грозовий день, океан та пелюстки евкаліпта. Це відтінок, який кличе додому після важкого дня. Він розслабляє та заспокоює своєю приглушеною синьо-зеленою палітрою. В ньому відчувається надійність та сталість, яку ми так шукаємо в світі.

Дивани відтінку Blueprint S470-5

Дизайн проект в сучасному стилі м. Чернігів (117 кв. м) Artlike Вітальня
Artlike

Дизайн проект в сучасному стилі м. Чернігів (117 кв. м)

Artlike

Відтінок Blueprint S470-5 може стати гідною заміною таким базовим кольорам, як сірий, або білий. Він легко об’єднує всі предмети в кімнаті в єдину та цілісну картину. В поєднанні з теплими та темними кольорами, синій стає активним та яскравим. А коли в інтер’єрі присутні білі та інші світлі відтінки, той самий синій стає легким та відсвіжним. А на прикладі цього проекту ви можете побачити, як глибокий синій пасує з дерев'яними елементами.

Стіна відтінку Metropolitan AF-690

4. Benjamin Moore

Виробник фарб Benjamin Moore назвав кольором року прохолодний сіро-голубий. «Складний та безтурботний, відтінок Metropolitan AF-690 випромінює красу та рівновагу». Це колір спокою, втіхи та споглядання. Він наповнює інтер’єр приємною літньою прохолодою, повітрям та затишком.

Спальня з відтінком Metropolitan AF-690

Це ідеальна база для спальні чи дитячої кімнати. Цим кольором можна оздобити не тільки стіни, але також стелю. Він однаково гарно поєднується і з масивними м’якими меблями, і з скляним столиком чи стільцями. А про те, як теплий теракотовый відтінок може прикрасити офіс, дивіться тут.

Диван відтінку Cavern Clay SW 770

JMF Винні підвали
JMF
JMF

5. Sherwin-Williams

Відтінком року від компанії Sherwin-Williams став Cavern Clay SW 770. Це теплий теракотовий, який ніби засвічений промінням сонця на заході. В релізі Sherwin-Williams відмічається, що « Cavern Clay зображає безкрайню свободу та нерозвідані горизонти».

Узголів'я ліжка в відтінку Cavern Clay SW 770

Apartamento Fênix Gisele Taranto Arquitetura Спальня
Gisele Taranto Arquitetura

Apartamento Fênix

Gisele Taranto Arquitetura

Цей колір ідеально пасує з дерев’яними меблями, шкіряною оббивкою та червоною цеглою. Він ніби створений для сусідства ж живими рослинами, предметами з соломи та ротангу. Cavern Clay привносить затишок та тепло в будь-який простір. Він підійде для створення інтер’єру в колоніальному, сучасному стилі та для створення атмосфери 70-х. Особливо гарно пасує на кухні чи вітальні.

Відтінок Cavern Clay SW 770 в оформлені їдальні

homify Їдальня
вам подобаються ці ідеї?

Потрібна допомога з проектом оселi?
Зв'язатися!

Відкрийте для себе натхнення!