Тренди інтер'єру 2019 року

Марина Янченкова Марина Янченкова
Дизайн интерьера Киев|tishchenko.com.ua Ванна кімната Білий
Loading admin actions …

Кожний рік приносить нам щось нове та свіже в оформленні інтер'єрів. Що стане такими новинками в цьому році, достеменно стане відомо лише згодом, коли можна буде підбити підсумки на порозі нового року. Але вже зараз ми можемо чітко помітити яскраві тенденції та представити топ-6 трендів 2019 року

Стиль арт-деко

  1. Арт-деко

Гламур цього стилю поєднує в собі сучасність та вінтажні елементи 20-х років. Це яскравий та вишуканий стиль, який важко назвати скромним. Він жив поряд з затишним сканді та стриманим мінімалізмом декілька останніх років, а в 2019 очікується великий сплеск його популярності.

Дерево і інтер'єрі спальні

YOUSUPOVA Спальня

2. Натуральні матеріали

Природні матеріали, особливо дерево, широко використовуються в інтер’єрі 2019 року в найрізноманітніших стилях: вище згаданому арт-деко, еко-стилі, сканді, італійському тощо. Про це один проект, де багато дерева, дивіться тут.

Світла спальня

homify Спальня

Особливою прихильністю дизайнерів буде користуватися саме світле, вибілене дерево. З його допомогою створюються повітряні, просторі інтер’єри. Таке дерево використовується для підлоги, настінних панель та для корпусних меблів.Якщо говорити про еко-стиль, дерево є його основою. А додаткові матеріали – це пробка, льон, мішковина, бавовна, шерсть, папір та шкіра. Доповніть такий інтер’єр виробами з ротангу та великою кількістю живих кімнатних рослин.

Бетон, мармур та камінь також не втрачають своїх позицій в інтер’єрі 2019 року. Ці матеріали широко використовуються в дизайні кухні та ванної. Але, по зрівнянні з минулим роком, вони представленні в більш контрастному та яскравому оформленні.

Меблі в стилі 70-х

YOUSUPOVA Вітальня

3. Шик 70-х років

Яскраві та активні кольори цього стилю, а точніше епохи в історії інтер’єру, є трендом 2019 року. Особливою популярністю користуються округлі форми. Вони помітні в меблях та елементах декору.

Але якщо відкриті яскраві кольори вам не до душі, придивіться до другої репліки цього стилю в сучасному інтересі. Вона основана на використанні теплих охристих відтінків. Це універсальні та спокійні кольори, які гарно поєднуються с деревом: оливковий, охра, теракотовий.

Ніжний арт-деко

YOUSUPOVA Коридор

І це не дивно, адже оксамитова оббивка меблів, бахрома, металеві елементи та насичені кольори в інтер’єрі самі по собі є трендами. Арт-деко лише об’єднує їх, та надає обстановці неповторного характеру. Тому сміливо облаштовуйте інтер’єр в стилі арт-деко.Йому притаманні геометричні узори, крупні орнаменти, заниженні меблі, чорно-біла та яскрава гамма кольорів, а також багато глянцю.

Ви можете побачити, як втілен стиль арт-деко в оформленні готелю Bayron тут.

Металеві світильники

В тренді золоті елементи, крани з латуні, срібло, бронза. І що особливо цікаво, тепер ці матеріали можна поєднувати разом в одному інтер’єрі. Така еклектика робить оформлення більш цікавим та виразним.

Яскрава кімната

Ombre Pixers Вітальня Бірюза
Pixers

Ombre

Pixers

5. Індивідуальність

Ми вже давно відходимо від того, щоб оформлювати інтер’єр суто в одному стилі та чітко притримуватись його канонів. В своїх роботах ми намагаємось підкреслити індивідуальність кожного конкретного дому та його власників.

Золотий декор

4. Метал

Металеві елементи не втрачають своєї популярності. Навіть навпаки. Тепер вони використовуються не тільки в невеликих елементах оформлення, але і більш помітно. Це може бути повніть металевий торшер чи столик.

Фото та картини в вітальні

І такий підхід до створення інтернів набирає все більш впевненні позиції. Це не тільки тренд, а філософія сучасного дизайну, з якою ми будемо йти далі не один рік. Так само, як і прагнення до маленьких приміщень. В цьому ідеабціі ви побачите ідеї, як можна оформити маленькі вітальні.

Оформленні заточене під господаря

Його суть в тому, щоб створити інтер’єр, який буде заточений від своїх хозяїнів. А це означає, що треба відмовитись від штампованих прийомів та уважно прислухатись до вподобань замовника.

Чорний колір в ванні

6. Чорна ванна

Оформити ванну кімнату в вугільно-чорному кольорі може здатись дуже сміливою та трохи непрактичною ідеєю. Але це не завжди так. Чорний колір легко поєднувати з іншими кольорами та матеріалами. Дуже ніжно виглядають поєднання чорного з нюдовими відтінками. Чорно-білий монохром – це перевірений та безпрограшний варіант.

Мармур і чорний колір

Чому саме ванна? Тому що чорний колір дуже цікаво виглядає в кераміці, мармурі, сланці та крашеному дереві. А ці матеріали найширше використовуються саме в оформленні ванної кімнати.

Звичайно, для тісного приміщення суто чорний колір не дуже підходе. Скоріш він призначений для просторої ванни з доступом денного світла. Але навіть якщо приміщення не таке, окремі чорні елементи в поєднанні с латунню чи золотом можуть дуже добре прикрасити його.

Що вам найбільше сподобалось у статті?

Потрібна допомога з проектом оселi?
Зв'язатися!

Відкрийте для себе натхнення!